|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Conductive Type: | Bipolar Integrated Circuit |
| Integration: | GSI |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
AD1937WBSTZ: Interface - CODECs 4ADCs/8DACs w/PLL 192 kHz, 24Bt Codec
Mfr. Part#: AD1937WBSTZ
Datasheet:
(e-mail or chat us for PDF file)
ROHS Status: 
Quality: 100% Original
Warranty: ONE YEAR
| Product: | Audio CODECs |
| Type: | Audio CODEC, Multi Channel |
| Resolution: | 24 bit |
| Conversion Rate: | 192 kHz |
| Interface Type: | I2C |
| Number of ADCs: | 4 ADC |
| Number of DACs: | 8 DAC |
| Supply Voltage - Max: | 5 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | LQFP-64 |
| Qualification: | AEC-Q100 |
| Packaging: | Reel |




Certificates

Product Packing details

Why choosing us
Notice: