|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Conductive Type: | Bipolar Integrated Circuit |
| Integration: | GSI |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
AOS3220: MOTOR
Mfr. Part#: AOS3220
Datasheet:
(e-mail or chat us for PDF file)
ROHS Status: 
Quality: 100% Original
Warranty: ONE YEAR
| Stator specification | Φ32mm*h20mm |
| N.W. | 170grams (excluding cable and self-locking nut) |
| Number of slots and poles | 12 slots, 14 poles |
| Output shaft | M5 titanum alloy shaft |
| Base mounting | 4 holes, m3*19mm |
| Outgoing cable | 250mm long, #16 silicon wire |
| Accessory package | Screws m3x8/4pcs & m3x9/4pcs |







Certificates

Product Packing details

Why choosing us
Notice: