|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Conductive Type: | Bipolar Integrated Circuit |
| Integration: | GSI |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
GD25Q64ESIGR: NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI, Quad SPI) 3V/3.3V 64M-bit 8M x 8 7ns 8-Pin SOP T/R
Mfr. Part#: GD25Q64ESIGR
Datasheet:
(e-mail or chat us for PDF file)
ROHS Status: 
Quality: 100% Original
Warranty: ONE YEAR
| Memory Size: | 64 Mbit |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Active Read Current - Max: | 25 mA |
| Interface Type: | SPI |
| Maximum Clock Frequency: | 133 MHz |
| Organization: | 8 M x 8 |
| Data Bus Width: | 8 bit |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Reel |




Certificates

Product Packing details

Why choosing us
Notice: