|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Conductive Type: | Bipolar Integrated Circuit |
| Integration: | GSI |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
ICS-43434: Mic Omni-Directional -26dB 3.63V Rectangular Solder Pad T/R
Mfr. Part#: ICS-43434
Datasheet:
(e-mail or chat us for PDF file)
ROHS Status: 
Quality: 100% Original
Warranty: ONE YEAR
| Sensitivity: | - 26 dB |
| Tolerance: | 1 dB |
| SNR - Signal to Noise Ratio: | 64 dB |
| Frequency Range: | 60 Hz to 20 kHz |
| Operating Supply Current: | 490 uA |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Output Type: | Digital |
| Port Type: | Bottom |
| Length: | 3.5 mm |
| Width: | 2.65 mm |
| Depth: | 0.98 mm |
| Packaging: | Reel |




Certificates

Product Packing details

Why choosing us
Notice: